Shadow AngeLs Team Forum

Shadow AngeLs Team Forum

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Shadow Angels Team Members

Go down 
AuthorMessage
antixon
Admin

PostSubject: Shadow Angels Team Members   Fri Mar 07, 2008 11:37 pm

Taj wat mielieji draugai musu komanda su daro tik 4 zmones... (Nes mus 2008m 03men. 6d. paliko d3cor... ) taj wat pirmasis memberis butu dzeday... Jis Gyvena Klaipedoje... Jam 14 metu...Hmmm pomegiai... krepsinis, futbolas, counter-strike 1.6, runescape ir aisq YGO Very Happy Zaidzia Sju Burn Deck ... Mano nuomone jis yra tikrai saunus draugas ir geras zmogus ( bet bairiu irgi buna lol! ) Toliau Butu Pitnox... Gyvenantis Siauliuose ...Jam 16 metu tad jis yra vyriausias Musu Tm. memberis... Patikekit turi belekiek decku bet pries mane zaidzia tik su monarchajs Very Happy Jo pomegiai YGO, Tusaj ( :d yeah i like it to Very Happy ) ir keliauti uz dyka :d ... Zjauriai nevirskina Forsu ir Fyfu... Sis zmogus yra daug iskovojes sawo gyvenime... mano manymu jis yra protingas, sumanus(kajp sensejus) , daug humoro... Very Happy bet turi ir blogu ydu... pvz: varo ant kitu ir pan. bet cja neproblema sju siuo zmogum bendrauti... ka padarysi... Kitas musu Team memberis Reaper... Jauniausias is visu ir jam 13 metu... Jis waldo burn(not full) bet veikia tikrai gerai... Radviliskietis.... Megsta: counter-strike 1.6 ir kitus.... megsta kurti muzika... anime fanatikas, ygo, parkour.... nju naktinis paukstelis nemiega naktimis Very Happy Tikrai Paslaugus zmogus ... Nju ka likau ir as Very Happy antixon.... Esu Radviliskietis ... Balandzio 24d jau bus 15 metu... megstu tusus, sokius, pasportuot , prie pc patupet... tiesasakant esu neswejkas anime fanatikas... Kad kaj tevu nera namie ziuriu anime per naktis Very Happy dar tebeturiu aistra vazinetis sju skateboards... tikras extrem fanatikas Very Happy dar pakeliauju daznai labiausiai nemegstu: nevirskinu fyfu, ypac kaj prisideda kelis sluoksnius spakliaus (pudros) , forsu irgi... blogiausios mano ydos: esu pagirunes ir meginu atsikratyti sios ydos nuo 5 metu bet neisejna Very Happy ko gero dar kad per daug prie pc tupiu Very Happy .... dar turiu toky zmogu kajp Swiet ( my legendary rival from team MaDneSS)... Abu Mes siekiame uzvaldyti pasauly...

Dekuj^^ kad isklauset....
Back to top Go down
View user profile http://shadowangels.board-directory.net
ReapeR

PostSubject: lame   Sat Mar 08, 2008 12:25 pm

hey not too much information??? P.S. senstu bet dar jaunas Very Happy
Back to top Go down
View user profile

Shadow Angels Team Members
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ĉon - MEP] Angels on the Battlefield (Stylize 6th Eden Team IC)
» What is the Inherent Problems with Shadow Warriors?
» Team Tomoe [DIE NATSUKI! DIE! GO SHIZURU-ONEESAMA!]
» Team Nao (You're in my territory. Get out.)
» Autographs/Letters from cast members