Shadow AngeLs Team Forum

Shadow AngeLs Team Forum

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Antixon's reborn

Go down 
AuthorMessage
antixon
Admin

PostSubject: Antixon's reborn   Sun Mar 02, 2008 12:54 pm

Kas 200m. gimsta vienas is legendiniu seseliu angelu kurio vardas Antixon.... Tai jau 3 karta kai gime antixon...

Antixon's reborn

Taj wat atejo laikas papasokoti apie sawe.... Ir sawo YGO bei sawo nuosawa gyvenima...
Gimiau 1993.04.24 13h Very Happy ... Deja po 3 metu mano gimdytojai issiskyre... Likau su mama , bet tecio buwau lankomas nuolat... so what ever.... kaj buwo man 7 metaj nuwariau i Danija ir ziuriu kazkokie pokemon ten rodo... susidomejau... po metu atsirado ir YGO korteles (neorginalios) nju pradejau losti bet pabodo....atsibodo... veliau prasidejo ygo 1st sesion opening per tv3... oj buwo smagu 2005m metajs ziema draugaj isigyjo yugi revolution deck arba joey deck... oj pavydejau tada...uz men. gawau pc ir parsisiunciau kaiba the revange ir yugi the destiny... oj losiau diena, nakty :d po kiek laiko nusipirkau flinto buma ir ziuriu YGO summer academy... sudomino... mamos isaulijau sjajp netajp... veliau nuwaziawau pas teti i Siaulius ir paprasiau kad nupikrtu mano pirma kalade... Kaiba revolution deck... nuwaziawau i stovykla... visx lyg pasakoj ...boosteriai... ygo championaj... tada susipazinau sju simu (dzeday, veliau jis tapo my best friend) oj geraj mes leidom laika... bet buwom noobaj...labai dideli respect turejau tada 4 Cido Very Happy paprasiau jo skype pries stovyklaj baigiantis... jis dave...prasirasinejom visus metus kaj vel atejo balandis... nusipirkau flinto buma ir uzsisakiau stovykla...susitariau sju dzeday... mes susitikome... jis man sako dar zaidi sju tuo crap deck... pasikeisk juk i dragon... tada sie metaj buwo smagiausi nes buwo tokie playeriai kajp pacman,ronyz,zazas, brashke,teja, batusajus ir kiti. bet labiausiai gerbiau spade Very Happy pasibaigus stovyklaj ir isvaziawau su siokiu tokiu Armed Dragon deck... visus metus pratylejau kol neatejo balandis.... nusipirkau flitno buma ir YGO academy trux tik 2 days? WTF? taj kadangi mano mama buwo jau uzsiregistrabusi buti stovyklos wadowe.... buvau paprastoj Flinto stovykloj ir YGO academy...flinte visaj normal buwo ejdawom kase lost.... ygo sju dzeday(ir tajp aisq) i sokius.... pasibaige Flinto stovykla! Prasidejo duel laikaj... Very Happy pasiziurejau slapcia ir atwaziuojanciu zmoniu sarasa i YGO.... ir nustebau ... gal nebus taj nuobodu... juk bus pacman, ronyz.... po to atware pacman, ronyz ir dar minius (meteor nepyk bet tada taves dar nepazinojau Very Happy ) kadagi niekas nenorejo buti prie noobu pacmanas sju kitais isejo i VIP... as paprasiau ar negaleciau prisideti prie ju ir sutiko..... oj buwo smagu tornamentaj, pokeris naktimis Very Happy , pacman bludijimas lol! ... sie metaj neblogi buwo, gawau nemazai booteriu... visur vaiksciodavom sju pacman, roniu, meteor ir minium Very Happy oj fule buwo smagu palost Very Happy pas mane buwo 1-2 goals nepamenu Very Happy pries pasibaigiant stovyklaj isgirdau apie tokia korta kajp '' Card Trooper'' pasirode matyta... sakau kad jei turesiu pranesiu.... nuwariau i Ideal webite ir ziuriu kajnuoja 60$,,, ir atsiminiau draugas kad turi ... tuomet dejau Chazz Princeton Deck... teko ismaninyti i trooper visa WVXYZ combo... parasiau roniui... jis sako what do you need... parase ok.....nuwariau i kauna pasitradinom ir ejom pool'a losti... ronyz mane moke kajp zaist nors pats gawo 4:0 Very Happy atsisveikonom ir as iswariau... atrode lyg sapnas kadangi gawau tokias kortas kajp cydra, morfing jar ir t.t. bet taj man padejo isbristi is noobu pasaulio.... taj nuo rudenio prasidejo tikras zaidimas Very Happy .... pasirasinejau kuri laika sju brashke ir ji man sako: reikia ikurti kluba... good idea :d me said.... ji rado patalpas ir isikurem ten... ir pradziu imdawau 4-5 vieta... veliau paziuriu ir patiko zazo macro deck Very Happy Prasidejo PHT(faraonu turas ... buwao smagu Very Happy gawau keleta boosteriu, bet neuzteko Very Happy )... manau reikia kazka panausaus gauti Very Happy nesiseke gaudawau vos kelias korteles....gawau beweik sawo puse deck po men. po keliu men. pavyko gauti raiza ir pan. bet ziemos atostogas iswariau pas dzeday Very Happy pridurniawom Very Happy losem naktini kasy.... oj buwo smagu.... nakty sju ygo pralosem Very Happy ryte buwo geriausiai.... ryte atsikeliu ir girdziu dzeday mama isveda suni pasivaikscioti Very Happy as ziuriu i dzeday gulinti ir mastau... 5h ryto vis tiek ner ka wejkti ... pasiemu kelis kartus is rankos uzvaziu dzeday antausius ir pradedu ji purtyti.. tas atsikelia, atsiseda ir sako: ko reikai? sakyk... as palaukiu ir sakau: simaj tawo mama katik iswede suni pavedzioti ir zvengiu... tas nieko nesupranta , o as is jo luztu Very Happy lol! oj smagu buwo beveik visa ryta jis buwo uzsiparines Very Happy nuejom i KLP kluba... susitikau cegewara, batusaju ir kitus... nesiseke turnyre... mastau reikia gauti survivor... niekas neturi.... mastau jauciu reikia keisti macro i burn... taj buwo lemtingas apsisprendimas... bet pamacius kad vienas ciuvelis turi survivor isimainiau ir mastau dar viskas neprarasta....grizau namo :d po to prasidejo tm. svartymai ir WC... patekau panezyje... nuwariau i pnvz kluba i wcf ir paemiau 5-6 vieta.... mastau macro deck jau atgyvenes reikia kazko naujo....tajp dabar ir pasidariau macro invasion deck.... dabar siu metu ruosiusiu naciams ir ygo summer academy 2008 Very Happy

Abou myself:

Hmmm... esu linxmas,draugiskas zmogus. Kartais issprusta pagiros ar pan. taj nepykit Very Happy I Know Teja Very Happy sjajp esu prie Tusu ir PC bunantis Zmogus.... Karta Zazas
man parode kelia i sviesa , tai buwo anime.... dbr esu animeholikas arba fanatikas Very Happy
Megstu kurti video, losti ygo (aisq ir tajp) ,skateboarding/extrem sport's... travel around the world...

Sorry^^ , nepykit del klaidu tikiuosi kad patiko mano istorija... komentuokit
Back to top Go down
View user profile http://shadowangels.board-directory.net
ReapeR

PostSubject: nzn   Tue Mar 04, 2008 11:12 am

cia trumpa tavo istorijos dalis. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
antixon
Admin

PostSubject: Re: Antixon's reborn   Tue Mar 04, 2008 9:54 pm

tiesasakant tajp ir yra... daug ko neparasiau... bet tai tik detales Laughing