Shadow AngeLs Team Forum

Shadow AngeLs Team Forum

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Shadow Angel's revival

Go down 
AuthorMessage
antixon
Admin

PostSubject: Shadow Angel's revival   Sun Mar 02, 2008 12:36 pm

Kas 200 metu isikuria legendinis Shadow Angel's (seseliu angelu) aliansas... Trokstantis uzvaldyti pasauli... bet jau kaip 2 kartoms nepavyko... o neseniai isikure ir 3-ioji... tai musiske... legenda byloja kad jei sis aliansas uzvaldys pasauly ( without Swiet nepyk tik ) prasides Dieviski laikai.... So let's get to the point!

2007m. rudenio pradzioje... pamasciau as (antixon) kad labai noreciau ikurti teama... nju pasitariau sju sawo geriausiu draugu dzeday ir jis man pritare... nju mes mastem visokius name musu team ir niekaip nesumastem.... po keliu men. gal lapkriti... as parasau dzeday: gal ka sumastej?... o jis staigiai man atraso ''shadow angels''.... Me think (daug kas mano kad as nemastau kajp mano drauge Teja) ir mastau what the heck... let's do it.... nju po kiek laiko susipazinau sju tokiu fajnu zmogum kajp d3cor... kadangi jis turejo gera deck ir turejo dueler skill's bej truputi experiance... ir pasiuliau jam po keliu dienu prisijungti... jis man be galo padejo... pasiule taisykles... padejo sju wantajs... ir net kelis kartus pafixino deck... taj + respect jam .... po kiek laiko patebejau kad mano mieste pasireiske tox zmogus kajp ReapeR... mano buves darzelynokas ir jaunystes draugas.... pasiuliau jam deti Burn vietoj warrior deck... jis man dave money as jam pirkau kortas... sudejus half burn deck.... pasirode kad jam gerai sekasi... ir jis eme dominuoti klubuose... So I offered Him To Be In Our Gang lol! ... Po keliu savaiciu mastau.... mums reikia kazko ipatingo teame... kazko sju smegenims ir lb daug experiance (not points ) o taj juk galetu buti Pitnox.... Mano draugas is siauliu.... As ji informawau apie apsvarstyma ar jis gales prisijungti prie musu.... visi atraso man per skype : Taip/Yes ..... Pranesiau jam ... Zmogus apsidziauge... tik jam galiojo kelios taisykles nesimusti ir neizidineti tm. nariu ,bet jis vistiek kai ka izeidine... patylesiu lol! po ilgu namu darbu ir ''mokslu'' nusprendziau kad reikia mums website... Sumasciau tegul Reaper kuria logotipa... o as website... ieskojau visokiu programu ir saitu.... Nieko nepavyko... kol viena diena pamaciau team madness foruma... paprasiau Swiet labai graziai kad duotu linka... jis dave.... tikiuosi kad nepamirsau padekot Sankyu(thank you) Swiet... tajp ir pradejau kurti musu website....

Sorry uz klaidas jej buwo.... P.S. dekuj Swiet dar karta.... I Hope We Will Rule The World Without You:lol!: Very Happy lol! lol! Laughing Neprisikebinekit kad megstu deti tritaskius, kase daug losiu lol!

2008.03.06- D3cor palieka Tm. Mad bet manau kad tai mus uzgrudins fiziskai ir dvasiskai... tad mes butume sunkiau palauziami kitu butume...
Back to top Go down
View user profile http://shadowangels.board-directory.net

Shadow Angel's revival
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» What is the Inherent Problems with Shadow Warriors?
» Burst Angel Discussion
» Angel of Music, by Carrie Hernandez
» RMXP/RMVX Font Shadow
» The Angel of the Opera by Sam Siciliano